تبلیغات
آخر دنیا - عباس توفیق - دروغ (موذی نیوز سابق)

 
آخر دنیا
گاه نوشته های عده ای در آخر دنیا
 
 

درشماره 9 مجله هفتگی توفیق درسال 1350  آقای دکترعباس توفیق مطلبی درباره دروغ دربخش ته مقاله نوشته بود که عینا درزیر نقل میشود.
دروغ هم مثل خیلی دیگر از احتیاجات روزمره اجتماع ما انواع و اقسام دارد:
نوع اول دروغ اینستکه:  من دروغ میگویم. من میدانم که دروغ میگویم. ولی شمانمی دانید که من دروغ میگویم: این یک دروغ طبیعی است که درهمه کشورها هم همینطوراست.
نوع دوم دروغ اینستکه:  من دروغ میگویم. من میدانم که دروغ میگویم. شماهم میدانید که من دروغ میگویم. این دروغ هم بازقابل هضم است.
نوع سوم دروغ اینستکه:  من دروغ میگویم. من میدانم که دروغ میگویم. شماهم میدانید که من دروغ میگویم. منهم میدانم که شما هم میدانید که من دروغ میگویم.!!! این احمقانه ترین نوع دروغ است. دروغی که همه میدانند و کسی را فریب نمیدهد و فقط گوینده رامفتضح میکند و مردم را عصبانی. ولی ازاین نوع دروغ مفتضحانه ترواحمقانه ترهم وجود دارد.
نوع چهارم دروغ اینستکه: من دروغ میگویم. من میدانم که دروغ میگویم شما هم میدانید که من دروغ میگویم. منهم میدانم که شما میدانید که من دروغ میگویم. شما هم میدانید که منهم میدانم که شما هم میدانید که من دروغ میگویم!!!! امروزه در کشور ما  در اغلب زمینه ها این نوع دروغ رایج شده و   هرکه را دراین رشته از دروغ بیشتر دست داشته باشد "استادتر" و "سیاستمدارتر" میشناسند!
نوع مطلب :
برچسب ها :

ارسال شده در تاریخ : شنبه 19 آذر 1390 :: توسط : فرزاد
درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ: طاها ملکی
منوی اصلی
آرشیو مطالب
مطالب اخیر
نویسندگان
پیوندها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
برچسبها
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
جستجوer